Вітаю Вас, Гість

Табір з денним перебуванням "Барвінчата"

14.06.2018 в нашому  таборі пройшов День народознавства.
Наші вихованці відвідали народознавчий музей при Олександрівській ЗОШ І – ІІІ ступенів  імені І.С. Буряка.
Метою проведення екскурсії було розширення знань учнів про історико-етнографічне минуле нашої країни. Організатори продемонстрували вихованцям колекцію побутового матеріалу, дозволили зазирнути у минуле пращурів.
Діти з великим задоволенням переглядали мультиплікаційний фільм про життя українців, а на останок кожен учень продемонстрував свою майстерність по виготовленню візерунків на українських рушниках.

    
13.06.2018 діти нашого пришкільного табору поринули у світ краси й природи. Саме цього дня вони відвідали екопарк Фельдмана. Дивовижна подорож почалася з веселої поїздки на автобусі.
Діти отримали незабутні емоції від подорожі та яскраві враження від спілкування із тваринним світом. Були там лев, рись, тигр, мавпочки, вовк, лисиця, пантера. Побачили дуже багато різних птахів, навіть хижаків сокола та орла. Здалеку ми спостерігали за верблюдом, остерігалися його поганої звички.
На згадку діти купили собі чудові сувеніри, зробили безліч фотографій.  Вихованці отримали велике задоволення від цікавої поїздки.


  


12.06.2018
У пришкільному таборі відбувся День України.
Розпочався день традиційною ранковою зарядкою, але у вигляді флешмобу «Слава Україні» під національно-патріотичні пісні. Також учні переглянули презентацію «Народу мир потрібен, як вода» де дізналися багато цікавої інформації з історії рідного краю. Вихователь Олена Володимирівна провела конкурс малюнка до Дня Конституції України "Моя рідна Україна".
Під час квест – турніру «По рідній Україні» діти вкотре продемонстрував любов до своєї Батьківщини, знання своїх символів, почуття приналежності до України та патріотичний настрій молоді. Діти розповідали про державні і народні символи нашої країни.
 
11.06.2018
День для вихованців табору розпочався з енергійної ранкової руханки, котра заряджає відпочиваючих на увесь день.
Цікавим і змістовним був конкурс « Караоке».
Самі «голосисті» дітлахи змогли випробувати себе у ролі зірок вокалу і досхочу наспівались у караоке. Наш музичний день доповнили веселі розваги та цікавий мультфільм.
  
  

8 червня  в таборі "Барвінчата" пройшов фестиваль "Олександрівка має таланти". Всі присутні мали можливість продемонструвати свої здібності перед товаришами. Васеленко Єгор, Ромась Ростислав продемострували танок групи "Super guys", Лотоцька Вікторія та Русанова Сніжанова - танок "Веселі дівчата", Букіна Софія розповіла про українські казки та продекламувала уривок язикатої Феськи. Дівчата співали пісні про Україну та дитинство. Заключним номером фестивалю був флешмоб "Україна моя" 
  

7 червня для дітей табору відбулися конкурси та ігри:
- Найкращий знавець українських пісень;
- Найкращий голос табору;
- Караоке в таборі;
- Піщане місто моєї мрії;
- Ігрова галявина
  

6 червня  - День екскурсій
Діти табору "Слобожанські барвінчата" відвідали Харківський театр імені Т.Г.Шевченка, переглянули виставу "Кіт у чоботях", прогулялися парком імені Т.Г.Шевченка, помилувалися Дзеркальним Струменем, пройшлися Майданом Конституції, завітали до McDonald's та провели фізкульттренінг на ігровому майданчику.
  
  
  
4 червня маленькі барвінчата у таборі провели Олімпійський день.  Протягом дня були проведені конкурс на найкращий малюнок та ребус на спортивну тематику, спортивні змагання та спортивні вікторини. Також була проведена бесіда " Загортування сонцем, повітрям, водою. Їх користь та шкідливість"
 
 

31.05.2018 р. у пришкільному таборі «Барвінчата» був день Зеленого свята та свята Печеної картоплі.
Діти дізналися про історію завезення картоплі в Європу, на Україну; її харчову цінність, використання в косметології, лікувальні властивості.
Із задоволенням присутні смакували печену картоплю і грали у гру «Страви з картоплі».
Діти із задоволенням напекли картоплі, посмажили на паличках хліб та сало. Всі активно брали участь у вікторині: називали страви із використанням картоплі, відомі місцеві сорти картоплі тощо.
Потім вихованці разом із вихователем провели народознавче свято «Український віночок». Олена Володимирівна розповіли присутнім про те, що віночок – український національний символ-оберіг, що в Україні налічується цілих 77 видів цих дівочих прикрас, що кожна квіточка і стрічка у віночку має своє значення.

 
  
  

29 травня
відбулося урочисте відкриття зміни табору з денним перебуванням "Барвінчата". 

 
                                           
30 травня для дітей оздоровчого табору Гура С.М. та Супрун Н.Г. провели День казки.
Добра, мудра, чарiвна казка завжди була у пошанi. Її із задоволенням слухають i дiти, i дорослi. Казки бувають рiзнi: довгi i короткi, веселi, чарiвнi, написанi автором або складенi народом. Проте у всiх казок є одна спiльна риса — мудрiсть. І особливо це проявляється у народнiй казцi. Ми знаємо багато чудових українських народних казок. Дiйшли вони до нас завдяки талановитим оповiдачам, яких так багато було колись в Українi, та сумлiнним збирачам народного фольклору.
Казка запросила дітей на гостини, щоб дiзнатися, чи добре ми пам’ятаємо її. Було проведено казкову вiкторину, конкурс малюнків « Подорож країної казок» та парад казкових героїв.
 
  

План роботи .doc