Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Травень » 22 » Основна сесія ЗНО розпочинається
09:32
Основна сесія ЗНО розпочинається
ЗНО з математики: напередодні тестування
22 травня в Україні розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. У 2018 році програму проведення зовнішнього оцінювання відкриває тест з математики.
Тест входить до трійки найбільш популярних предметів серед випускників шкіл. До участі у тестуванні зареєстровано 112 тисяч осіб.
Проведення тесту розпочнеться об 11 годині. Вхід до пунктів тестування триватиме до 10.50.
Для допуску до пункту тестування учаснику необхідно мати при собі запрошення-перепустку, оригінал сертифіката учасника ЗНО та оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті.
Тест зовнішнього незалежного оцінювання з математики у 2018 році складається із 33 завдань чотирьох форм, на виконання яких учасникам буде відведено 180 хвилин.
Результат виконання завдань №1-28 та №31-32 за вибором випускника може бути зараховуваний як державна підсумкова атестація з математики.
Результат виконання завдань усього тесту буде використовуватись під час прийому до закладів вищої освіти.
Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 52 балам.
Максимальна кількість тестових балів яку можна набрати правильно виконавши всі завдання тесту - 62 бала.
Під час тестування учасник не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, а також друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.
5 учнів нашої школи теж беруть участь у складанні ЗНО з математики сьогодні, тож бажаємо їм впевненості та успішних результатів!
 
Переглядів: 37 | Додав: Prostor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: