Вітаю Вас, Гість

Історія школи

  
 2 вересня 2002 року відбулося урочисте відкриття нашої –Олександрівської школи. Ця школа наймолодіша в районні і побудована по індивідуальному сучасному проекті. Будівництво школи почалося з 1993 року під керівництвом і з ініціативи І.С.Буряка.В Олександрівці була загальноосвітня школа І ступеню, яка була заснована в 1916 року і знаходилася в одноповерховому цегляному приміщені, після війни у приватній хаті. З 1984 року знаходилася в новому цегляному приміщенні. Початковою  школою в різний час завідували: П. Ігнатенко, П.Сурженко, Н.Бобро, C.Данильченко,Г.Леус, К.Пелюшенко, В.Забара.
  З 2002 року нашу школу очолювала Валентина Іванівна Житкова, зараз – Валентина Вікторівна Костильова.
Зараз наша школа – це школа сприяння здоровому способу життя.
Діти навчаються в прекрасних кабінетах, в сучасних комп’ютерних класах, що забезпечені 11 ПК, із задоволенням навчаються діти і працюють вчителі.
 Учительська – це творча кухня вчителів, де народжуються нестандартні ідеї щодо вивчення та виховання підростаючого покоління. Спортивний зал чи не найкращий у районі. Девіз спортивного напрямку школи: «Спорт  протягом життя» успішно втілюються в шкільне життя.
У бібліотеці працює актив учнів, які ведуть роз’яснювальну роботу, ремонтують книги, допомагають бібліотекарю проводити масові заходи.
 В школі створено учнівське самоврядування «Нове покоління», головою якого є президент школи. Президентами школи були Бондаренко Світлана, Задорожна Оксана, Кузяєва Тетяна, Котелевець Олена . Зараз  президентом є, учениця 11 класу – Малієва Анна.
  З перших днів відкриття школи в ній працювала учнівська редколегія, яка випускала стіннівки «Школа і ми». Про нашу школу неоднаразово писали у районній газеті «Сільськи новини». Статті  ці зберігаються в нашому музеї, з якими ви можете ознайомитися.